Mobilheim vám nabízí komfortní bydlení za lákavou cenu!

Také si den co den představujete, jak by to bylo báječné, kdybyste nemuseli sdílet domácnost s lidmi, se kterými žijete prakticky jen z nouze, abyste ušetřili za nájem, protože nemáte peníze na vlastní bydlení? Také si říkáte, o kolik peněz byste byli každý měsíc bohatší, kdybyste je nevydali za nájem bytu, ze kterého nakonec nic nemáte? Ano, je to pravda. A jedná se o hlavní důvody, proč lidé preferují život pod d vlastní střechou, i když to představuje nemalou investici. Vždyť investice do vlastního bydlení se vždycky vyplatí, a to i v situaci, kdy si kvůli němu musíte vzít nemalou hypotéku. Potíž je snad jen v tom, že mnoho lidí ani na tuto hypotéku nedosáhne! Podmínky hypoték se neustále zpřísňují a jejich ceny rostou. Ovšem největším rizikem je to, že se jedná o dlouhodobou půjčku, kterou možná nesplatíte a o … Continue reading »

Kde lidská síla nestačí, zapojte stroj

Někdy vyčistit koberec od višňové šťávy nebo krve, nemusí být vůbec jednoduchá záležitost. Neodborným počínáním můžeme způsobit více škody, než užitku. Proto se stále více lidí přiklání k profesionálnímu čištění koberců a jiných druhů podlahy. Ti vědí, jak se o dlážky pořádně starat. Znají její specifika a požadavky na údržbu. Specializované firmy o tom vědí své. Kde lidská síla nestačí, berou na pomoc stroje. Pokud například potřebujete vyčistit podlahu v garáži, která je zaneřáděná po dlouhé zimě. I zkušenému pracovníkovi by trvalo půl dne, takovou špinavou dlážku uvést do původního stavu. Modernímu stroji to zabere pouze hodinu. Spolehlivá firma, kterou se rozhodnete požádat o pomoc, by vám měla před začátkem práce vypracovat rozpočet. Případně by k vám měla poslat technika, který na místě stanoví cenu, za kterou firma práci odvede. Domluví se na čase, který vám nejvíce vyhovuje a čištění vás nebude rušit … Continue reading »

Správný směr

Na začátku je potřeba vydat se tím správným směrem! Zbytečně nezatěžovat sebe a svoji rodinu nesmyslnou hypotékou a jednoduše vyřešit potřebu vlastního hnízda spotřebitelským úvěrem! Ne opravdu nežertujeme, opravdu to tak je. Stačí se přijít podívat tam, kde ví a znají zákazníkovi potřeby. V první řadě se seznamte! Prohlédněte si naše již zrealizované projekty, podívejte se jak snadno a hlavně rychle můžete mít vlastní střechu nad hlavou. Nabízíme mobilní domy praha, nabízíme možnost, jak kvalitně žít a užívat si života bez vysokého finančního zatížení. Naši poradci připraví smlouvu na míru, financování je přímo úměrné vašim možnostem. A to není zdaleka všechno. Nabízíme kompletní servis od objednávky, přes realizaci, vyřízení úvěru, až ke konečné dopravě domečku na vámi určené místo. Co to všechno znamená? Znamená to pouze jedno jediné, že můžete bydlet prakticky obratem sami, v páru, nebo s celou rodinou. … Continue reading »

Nevěřte mýtům a lžím o nájemním bydlení, mnohdy je to výhodné řešení

Nájemní bydlení je opředeno spoustou nepravd a lživých informací, kvůli kterým se lidé často bojí nastoupit do nájemního bytu, a tak si raději berou drahé hypotéky, které potom často neumějí splácet. Nájemní byt nemusí být jenom dočasné rozhodnutí, nebo špatné rozhodnutí, které je třeba rychle vyřešit přechodem do vlastního. A přitom to není pravda. Nájemní bydlení může být skvělým řešením bydlení. O PRONÁJMY JE STÁLE VĚTŠÍ ZÁJEM Pravda je taková, že ve velkých městech, hlavně v hlavním městě Praha, v Brně, ale také v Olomouci nebo v Ostravě je stále větší zájem o nájemní bydlení. Proč? Jedná se o rychlé řešení, jak si pořídit první bydlení. Navíc je to dobrý způsob, jak získat byt v dobré lokalitě, většinou blízko centra nebo blízko MHD, vaší práce nebo školy. Existuje spousta babských řečí, které doprovázejí výběr a druh bydlení. My některé z nich vyvrátíme. –          Byt, který … Continue reading »

Nejčastější chyby v dekorování interiérů, kterých se dopouštějí začátečníci

Pokud patříte mezi designéry-začátečníky, milujete vybavování bytů a baví vás dělat v bytě nejrůznější změny, nejspíš byste měli zpozornět. Přinášíme vám nejčastější chyby, kterých se amatérští designéři ve svých bytech dopouštějí. Jak se těchto chybám vyhnout a na co si dát pozor? Dozvíte se níže. 1.       Krásné, ale nepohodlné Určitě je to kousek nábytku, který vypadá krásně. Je opravdu designérsky perfektní, hodící se do interiéru, velmi vkusný, ale nepohodlný. Ať  si na něj sednete, jak chcete, vždycky vás bude tlačit, nebo se vám v něm bude špatně sedět, nebo v něm nebudete mít rovná záda, nebo vás z něj budou bolet hýždě. Bohužel to tak bývá, že koupíte křeslo nebo sedačku, a on je to spíš designérský kousek, než praktický. Případně další problém. Kousek je doopravdy nádherný a každý by si ho doma přál, ale bohužel vám se do bytu stylově absolutně nehodí a … Continue reading »

Barevné kombinace v interiéru, které se k sobě hodí za všech okolností a jsou nadčasové

Nehledě na to, jakou místnost zařizujete a o jaké kombinace jde. Vždycky budou tři základní kombinace, které se budou hodit v každé době, v každém interiéru, v každém bytě nebo domě, nehledě na styl a vybavení. Je několik barevných kombinací, které se neustále vracejí a vždy vypadají dobře. Některé barevné kombinace se hodí spíše do ložnic, jiné se zase hodí do dětských pokojů a některé barevné odstíny vyniknou nejvíce v kuchyních, zatímco v koupelnách se většinou těšíme jiným barevným odstínům. Colorblocking Jistě už jste slyšeli o stylu barvení interiéru pomocí blokových kontrastů, kdy se volí dvě základní kontrastní barvy a dva podobné odstíny, aby je doladily. Tato technika není schvalována všemi designéry a jistě se najde mnoho lidí, kterým bude tak ostré kontrastování jednoduše vadit, navíc například v místnostech jako je ložnice či obývací pokoj, kde trávíte spoustu relaxačního času. Dvojkombinace – klasická cesta k úspěchu Ideální … Continue reading »