Správný směr

Na začátku je potřeba vydat se tím správným směrem! Zbytečně nezatěžovat sebe a svoji rodinu nesmyslnou hypotékou a jednoduše vyřešit potřebu vlastního hnízda spotřebitelským úvěrem! Ne opravdu nežertujeme, opravdu to tak je. Stačí se přijít podívat tam, kde ví a znají zákazníkovi potřeby. V první řadě se seznamte! Prohlédněte si naše již zrealizované projekty, podívejte se jak snadno a hlavně rychle můžete mít vlastní střechu nad hlavou. Nabízíme mobilní domy praha, nabízíme možnost, jak kvalitně žít a užívat si života bez vysokého finančního zatížení. Naši poradci připraví smlouvu na míru, financování je přímo úměrné vašim možnostem.
moderní interiér
A to není zdaleka všechno. Nabízíme kompletní servis od objednávky, přes realizaci, vyřízení úvěru, až ke konečné dopravě domečku na vámi určené místo. Co to všechno znamená? Znamená to pouze jedno jediné, že můžete bydlet prakticky obratem sami, v páru, nebo s celou rodinou.
bydlení v přírodě

Líbí se vám?

Líbí se vám naše mobilheimy? Není divu, tento způsob bydlení ve světe naprosto běžný, si i u nás získává stále více příznivců. Důvod? Jednoduchý. Tam, kde si koupíte, či pronajmete pozemek, můžete žít. Máte oblíbené místo, potřebujete bydlet blíže městu, kde pracujete? Teď máte ideální možnost a příležitost. Přijďte se k nám podívat, jak se dá skvěle vymyslet interiér do posledního milimetru. Uvnitř domků je vše detailně zpracováno na přání zákazníka, je zde myšleno na všechny obyvatele samostatně. Na začátku se stačí domluvit na typu domu, který vyhovuje právě vám a je hotovo. Nemusíte se o nic starat, vše ostatní je na našich bedrech. Zkontaktujte nás, pokud jste zatím s mobilním bydlením neměli co do činění. Jedná se o celoroční domky, zařízené komfortním způsobem. Věřte, že máte na dosah příležitost, jak žít ve vlastním, v klidu a bez nadměrného hypotečního zatížení.