Mobilheim vám nabízí komfortní bydlení za lákavou cenu!

Také si den co den představujete, jak by to bylo báječné, kdybyste nemuseli sdílet domácnost s lidmi, se kterými žijete prakticky jen z nouze, abyste ušetřili za nájem, protože nemáte peníze na vlastní bydlení?

Také si říkáte, o kolik peněz byste byli každý měsíc bohatší, kdybyste je nevydali za nájem bytu, ze kterého nakonec nic nemáte?

ptačí budka, větev

Ano, je to pravda. A jedná se o hlavní důvody, proč lidé preferují život pod d vlastní střechou, i když to představuje nemalou investici. Vždyť investice do vlastního bydlení se vždycky vyplatí, a to i v situaci, kdy si kvůli němu musíte vzít nemalou hypotéku.

Potíž je snad jen v tom, že mnoho lidí ani na tuto hypotéku nedosáhne! Podmínky hypoték se neustále zpřísňují a jejich ceny rostou. Ovšem největším rizikem je to, že se jedná o dlouhodobou půjčku, kterou možná nesplatíte a o své bydlení tak přijdete. A takové riziko mnoho lidí nechce podstoupit.

V takovém případě už zbývá jen jediné řešení – pořídit si bydlení za dostupnou cenu, na kterou si i z běžného platu našetříte, anebo ji splatíte s pomocí malého krátkodobého úvěru.

U staveb za několik miliónů korun je něco takového zhola nemožné, ale pokud máte za bydlení vydat „pouze“ jediný milión, je to o něčem jiném. Také se nejedná o zanedbatelnou sumu peněz, nicméně jde o částku, kterou lze v dohledné době našetřit.

žluté dveře, vstup

Za takovou výtečnou cenu si můžete koupit mobilní dům, neboli mobilheim!

Rozhodně se nemusíte bát, že by se jednalo o nějakou exotiku. Když se pro takovou stavbu rozhodnete, nebudete nijak zvlášť alternativní – v česku rostou mobilní domy jako houby po dešti a na západ od nás jsou běžným typem bydlení.

To nejdůležitější je, že v nich najdete vše, co potřebujete ke komfortnímu životu, ať už se bavíme o rozumných dispozicích, podlahové ploše srovnatelné s malým bytem, anebo nábytku a spotřebičích, které máte v oblibě.