Přijďte se bavit a bát!

Oceňovanou zábavou pro všechny odvážlivce a také přemýšlivce jsou únikové hry. Vznikl jich nespočet. A co vlastně jde? Tým lidí je uzavřen v předpřipravené místnosti. Rozluštěním hádanek, ke kterým vám dopomůže a logika a týmová spolupráce se snažíte dostat z této místnosti ven. Samozřejmě za pobyt v této místnosti zažijete spoustu zádrhelů, ale hlavně napínavé zábavy. S celou svoji partou na chvíli utečete z reálného světa a ocitne se ve filmu nebo počítačové hře a vy jste ti hlavní hrdinové! Těchto únikových místností je po Česku již nespočet, pokud hledáte únikovou hru v Kutné hoře, tak budete možná potěšeni. Popojedete si sice vlakem, autobusem či autem do blízkého města Kolín, ale věřte, že to bude stát za to!
obrázek strašidelné lebky
K vyzkoušení jsou zde dvě únikové hry. První se jmenuje „Dvojitý agent“, tato hra není hororového typu, stanete se agentem, který musí vyřešit záhadu zmizení svého kolegy. Setkáte se spoustou logických hádanek a úvah, budete muset přemýšlet z jiného úhlu, než jste zvyklí.
Pokud tohle není nic pro vás a dáváte opravdu přednost hororů, je tu pro vás dobrá zpráva. Druhá úniková hra nese jméno „Samara“, což jistě hororoví fanoušci pochopí a ocení. Ano, je to dívka z videokazety, která vystupuje v legendárním filmu Kruh. Děj této hry je filmem inspirován, tak pokud se rádi bojíte, je to něco pro vás. Kdo film doposud neviděl a chtěl by tuto hru absolvovat, je doporučeno film zhlédnout, pro lepší pochopení.
temný obrázek dívky
Potom už záleží na vás, kterou z těchto her si vyberete, obě mají něco pro sebe a tím, že jsou tak odlišné, najde si zde zábavu skoro každý. Máte možnost přijít s přáteli a pobavit se, ale také je to skvělou výzvou pro teambuilding a budování týmové práce s kolegy, musíte spolupracovat na jiných věcech, než jste zvyklí ze zaměstnání a lépe poznáte ostatní, včetně jejich slabin a naopak výhod.
Tak honem se hlaste svému zaměstnavateli, že letos zkusíte něco nového!