NĚKOLIK RAD PRO DEKOLT JAKO VE DVACETI

Dokonce když si nepřejete prozradit svůj věk, vaše pokožka to může udělat za vás. Jak ale ošálit nejenom okolí, ale také přírodu a váš věk? Existuje nějaké řešení, jak se nebát přicházejících let a jak si udržet zdravé a pevné poprsí? Co všechno proto můžete a musíte udělat?


Co všechno můžete pro své tělo udělat vy sama, aniž byste musela na plastickou chirurgii?

1.       Pravidelně cvičit
2.       Správně se starat o svou pokožku
3.       Domácí zábaly
4.       Dostatečná hydratace
5.       Svěřte se do péče vizážistů a kosmetiček

Pokud už  nevíte, jak ještě si polepšit, co se své kůře týče, a hlavně pevného dekoltu týče, můžete vyzkoušet následující rady.

–          Pijte
Nejspíš vám to říkají všude a už vás to musí nudit, ale je to tak. Pokud vypijete denně během celého dne alespoň litr a půl čisté vody nebo neslazeného čaje, vaše pokožka se vám za to odvděčí, uvidíte sama. A nejenom pokožka, také vaše další orgány, hlavně ledviny a játra. Pijte vodu, jak nejčastěji to půjde. Má to na vaši kůži zázračný vliv, který nenahradíte žádnými krémy, maséry ani operacemi.
–          Domácí péče a zábaly
Nevíte, jak si správně namíchat ten správný zábal nebo jakou masku na pokožku použít?

Dáme vám osvědčený návod. Pokud si chcete zpevnit dekolt doma bez pomoci chirurgů, můžete vyzkoušet tuto masku, kterou připravíte ze tří lžic medu, ze dvou žloutků, z celého vymačkaného citronu. Do této směsi, kterou pořádně rozmáchejte, přidejte také jednu lžíci bílého jogurtu a trochu soli. Naneste tuto směs na krk i dekolt, ale klidně také tvář nebo místa na pokožce, která máte hodně suchá, nebo vám přijde, že tato místa ztrácejí elasticitu.

Nechte masku patnáct minut působit a pak ji ve sprše snadno smyjte. Nechte vodu odplavit veškerou zbylou masku a nedřete ji ze sebe.
–          Peeling
Peeling je nejlepší s mořskou solí. Je příjemný a užitečný, protože z vaší pokožky odplavuje nečistoty.