Nechcete se trápit hladověním nebo cvičením v posilovně?


talíře, jídlo, směs

Pak můžete využít přípravků, které vám pomohou shodit kilogramy díky tomu, že vás uměle zasytí. Jde o takzvané hubnutí pro lenochy. Přípravek Sibutramin je však určen lidem, kteří trpí vážnou obezitou a jejich tělesná hmotnost je opravdu abnormální. Tito lidé by měli mít vyšší BMI – body mass index, než je hodnota 30. Tyto lidi totiž jejich obezita ohrožuje na životě, a proto mohou využít těchto preparátů, které zapříčiní, že se budou cítit sytí již po menší dávce jídla. Díky tomu se nepřejídáte ani nemáte pocit hladu.

Obezita trápí celé lidstvo

Není to problém jenom jednoho státu či jednoho kraje, bohužel je to celosvětově rozšířený paradox. Kvůli nadváze si však ničíme vlastní zdraví a proto existují podobné přípravky a léky, které mají těmto lidem pomoci právě k tomu, aby shodili přebytečné kilogramy a tuky na svém těle a ulevili tak svému zdravotnímu stavu, protože u mnoho lidí je obezita opravdu markantní a ohrožuje život daného pacienta.

bílá krabička, žluté tabletky

a. Přípravek Sibutramin je schválený již od roku 1988. Poprvé se stal v USA uznávaným lékem na obezitu. Ovšem má také jiné účinky. Například ovlivňuje serotonin a noradrenalin v mozku.
b. Redukce hmotnosti je v těchto případech zaručená, ale doporučuje se společně s cvičením a dietou, která pomůže, abyste shodili své přebytečné kilogramy. Nebudete mít ani chuť k jídlu, takže se nebudete zbytečně přecpávat, což je nejdůležitější při snižování velkého množství tělesné váhy.
c. Pokud navíc nedokážete cvičit nebo jiným způsobem redukovat svou váhu, pak je pro vás tento přípravek rozhodně tím správným řešením, které vám pomůže, ale mějte na paměti, že si musíte přečíst všechna zdravotní rizika před tím, než jej začnete užívat.
d. Ve většině případů jde o tobolky, které se snadno polykají a zapíjejí větším množství tekutiny. Užívá se z dlouhodobějšího hlediska, takže nečekejte výsledky po týdnu, kdy jej začnete užívat. Nastartování organismu na snížení váhy trvá delší dobu.