Hubnutí, které vám vrátí štíhlou linii

Přibrali jste pár kil navíc a chcete se jich zbavit? Ovšem hledáte způsob, který by byl alespoň trochu šetrný k vám a vašemu tělu? Nechcete se trápit v tělocvičnách, chodit do posiloven nebo na jiná cvičení? Unavuje vás, když hladovíte? Jste v takovýchto případech hubnutí vyčerpaní a nedostává se vám sil? Tak tohle bude úplně jiné! Způsob hubnutí na bázi keto diety, je zcela odlišný. Můžete si dát až 5 jídel denně. Ovšem pozor, povolených jídel, protože jídelníčkem to všechno začíná. To, co jíme, nám totiž může prospívat, nebo naopak nám to občas může škodit, například při vysokých dávkách cukru, uzenin, alkoholu a tak podobně. Jistě víte, že to zřejmě není to, co by si vaše tělo přálo.

kukuřice

  • Shodit pár kilogramů jde snadno
  • Říkáte si, že shodit dva nebo pět kilogramů jde určitě snadno, ale vy jste jiný případ? Ničeho se nebojte. U nás uspějete i v případě, že potřebujete shodit sto kilogramů! Váhová redukce zde není omezena, takže opravdu můžete shodit tolik kilogramů, kolik si naplánujete. Jenom musíte poctivě dodržovat správné návyky a nepolevit. Pak se úspěchy dostanou.

Proteinová jídla

Vše se zaměřuje na proteinová jídla. Ta se konzumují samostatně nebo s doplňkovými surovinami. Vyvarovat bychom se měli sladkých pokrmů. Naopak, která jídla patří mezi ta proteinová? Možná se budete divit, ale najdete zde širokou škálu sladkých i slaných jídel. Ty jsou plné vitamínů, minerálů a pro tělo prospěšných látek.

vzpírání

  • Celý proces je rozdělen do tří fází hubnutí. Nemusíte se obávat ani jo-jo efektu, na který zde opravdu nenarazíte. Stejně tak jako nebudete hladovět, ale naopak můžete mít spoustu energie a dobrou náladu. To všechno díky proteinovým jídlům. Jídelníček vám sestavíme na míru. Můžete si vybrat, co budete mít rádi. Důležitý je také pitný režim. Ovšem pozor, musí se zcela vynechat alkohol. Uškodit si můžete i jedním jediným pivem. Naopak povolené jsou dvě deci suchého červeného vína, ale to až v pozdější fázi. Důležité je pravidelně jíst a dodržet správné zásady. Žádoucí je konzumace zeleniny a některého typu ovoce. Jídelníček si dokonce můžete sami sestavit. Nebo vám naopak velice rádi pomůžeme.