Zbavte se stresu a žijte s úsměvem!

Náš život je plný práce a neklidu, které nám nejen ztrpčují život, ale dokáží ještě k tomu vyvolávat různé nepříjemné poruchy a nemoci. A proto je vhodné stresu nepodléhat a faktory, které ho způsobují, co nejdříve odstranit. Problém je v tom, že tím největším zdrojem stresu je pro většinu lidí práce, a bez ní se nikdo neobejde. Co s tím? Nezbývá, než zvýšit svou odolnost tak, abychom stresovým situacím dokázali odolávat a lépe je zvládali.harmonizační cvičení
Naučit se podobné dovednosti není snadné, tím spíše, že někteří lidé jsou k okolnímu tlaku citlivější než jiní. Mimo různých psychologických technik nám se zvládáním stresu může pomoci také účinný adaptogen (zvyšuje odolnost proti stresu) v podobě exotické byliny Aschwagandha.
Aschwagandhu https://www.nakliceno.cz/ashwagandha/ si můžete zakoupit buď v podobě bylinného čaje, který sestává z více druhů rostlin, anebo také v podobě prášku z jejího kořene, neboť právě on obsahuje největší množství účinných látek.
A co konkrétně v této cizokrajné rostlině najdete?
Mimo hlavní účinnou látku – withanolidy, které jsou obsaženy především v kořeni rostliny, se jedná o zdroj minerálů, vitamínů, glykosidů i aminokyselin.
Velkou předností této rostliny je celostní působení na lidské tělo, což je plně v souladu s učením indické ájurvédy, která tuto bylinu pro svět objevila a s úspěchem ji využívá tisíce let. A nyní si její blahodárné účinky na organismus můžete vychutnat i vy!bylinné čaje
Díky pravidelnému užívání rostliny se můžete těšit na celkové zklidnění těla i mysl, na posílení spánku, zvýšení odolnosti vůči stresu, posílení paměti a koncentrace, a také posílení obranyschopnosti organismu, neboť se jedná o bohatý zdroj antioxidantů, které chrání naše buňky a zpomalují projevy stárnutí organismu.
Uvidíte, že již brzy vás stres neskolí a dokážete se tlaku okolí lépe postavit.