Tónování autoskel

Tónování autoskel brno http://www.nanofilms.cz/ je v dnešní době běžná činnost, patrně jste si už na mnohých aut zatmavených skel všimli sami. Taková autofólie může pomoci při slunečném dni, kdy Vám slunce brání v bezpečném výhledu z auta nebo naopak během deště může odpuzovat kapky vody, což opět bude zlepšovat Vaši schopnost pozorovat okolí. Autofólie si můžete nechat připevnit ve specializovaných firmách, ale zvládnete to také sami.

auto

Pro nejlepší výsledky musíte samozřejmě vybírat z těch nejkvalitnějších fólií. Právě zde můžete naleznou to, co hledáte. Autofólie nanofilms nabízí několik druhů fólií, které jistě splní Vaše očekávání. Všechny jsou vyrobeny a upraveny na základě nanotechnologií pomocí polyesteru (PET) a nanokeramických částic. Pokud budete mít ještě vyšší nároky, naleznete tu také řadu Ceramic nano plus, která je upravena speciálním postupem, tak aby na povrchu vznikla porézní struktura korozivzdorného kovu (často slitiny jako nikl nebo Inconel), která dále zlepšuje vlastnosti použitého materiálu. Všechny nanotechnologií upravené fólie vykazují nejlepší vlastnosti, jako je fyzikální i vzhledová stálost či schopnost odpuzovat UV nebo infračervené (tedy tepelné) záření. Jsou barevně stálé a na autě vypadají přirozeně. Navíc, některé na základě jiného postupu úpravy mají ještě vlastnosti specifické, například odolnost vůči oxidaci.

tónování autoskel

Jedná se o téměř jednorázovou záležitost, protože tyto fólie, což snad také oceníte, mají dlouhou životnost. Kromě již řečeného, jsou tyto fólie šetrné k životnímu prostředí, k čemuž přispívá i právě zmíněná dlouhá životnost. Pokud ještě váháte a nejste si jisti, který typ by pro Vás byl ten nejvýhodnější, podívejte se na tyto stránky, kde najdete mnoho dalších informací, specializací, můžete mezi sebou porovnat jednotlivé typy a naleznete zde také osvědčení o schválení fólií ministerstvem dopravy ČR.