Složitá životní situace

Každý z nás se občas může dostat do špatného úhlu pohledu. Možná se nepovede nějaký velice výhodný obchod, možná se dostanete do dluhů formou nezaplacených pohledávek. Občas nemáme peníze na živobytí, jindy je zase sháníme proto, že nemáme jiné východisko. V každém případě se můžete obrátit na nás, a my se budeme snažit vám pomoci.

Pokud vás banka odmítne

Co dělat v tomto případě? Rozhodně nevěšte hlavu! Jsou i jiná řešení, která nabízejí možnosti nebankovních společností, která jsou velice výhodná. Stejně jako v bance můžete i u nás dostat hypotéku, její peníze dokonce využít za jakýmkoliv účelem a to do 24 hodin bez poplatků. Neprojíždíme žádné registry, proto je to takto rychlé a vy nemusíte ani dokládat žádné své příjmy. Nic z toho se vás opravdu týkat nebude, protože jsme nebankovní společnost, tak si to můžeme dovolit. Velice rádi vám tak nabídneme výhodný finanční produkt, který může využít naprosto kdokoliv!
Americká hypotéka je právě finančním produktem, který vám pomůže z jakékoliv nesnáze. Nemusíte se tak bát o své další finanční živobytí. Stačí mít nemovitost a my vám peníze půjčíme!

Ø Speciálním produktem je VIP americká hypotéka, která se tváří už trochu na úrovni a musíte tedy splnit některé požadavky, abyste mohli dostat ještě lepší úrok.
Ø Ten je pevný a bude pouhé 4% ročně a máte zde možnost fixace úrokové sazby po celou dobu splatnosti úvěru. Ovšem nic není zadarmo, jak se tak říká, takže něco za něco.
Ø Tento úvěr můžete splácet až krásných a dlouhých 30 let.
Ø Můžete jej předčasně doplatit a to bez jakýchkoliv poplatků.
V čem jsou tedy ty kritéria? S tímto produktem jsou spojené povinnosti jenom v tom ohledu, že musíte mít v pořádku bankovní registr. Nesmíte mít žádný záznam, aby bylo všechno v pořádku a mohli jsme vám takto výhodný úvěr poskytnout.