Rodinný víkend, který rozhodně bude stát za to

Patříte mezi lidi, kteří opravdu milují cestování a nejrůznější výlety. Vždy se snažíte vše dopředu dokonale naplánovat, abyste neměli problémy a abyste si zasloužené volno užili opravdu od začátku až do konce. Nikdy necestujete tak, abyste ubytování zařizovali až na místě, a proto sháníte i dnes prostory, ve kterých se budete cítit naprosto dobře Vy i celá Vaše rodina.

Dopřejte dětem kouzlo cestování a výletů tak, aby si ji zamilovali již od útlého mládí. Obecně se říká, že cestování a příroda jdou v ruku v ruce, proto jim dopřejte trochu čerstvého vzduchu a uvidíte, že budou mnohem šťastnější oni i celá Vaše rodina.
Sezení u vody

Chtěli byste celou svoji rodinu vzít na nějaký pěkný výlet, kde byste se mohli procházet v přírodě, dívat se na nejrůznější stavby a užít si trochu toho přírodního klidu. Nikdo dlouho nevydrží v denní rutině, která je většinou plná chaosu a klid zažíváme pouze v noci při spánku. Naše destinace Vám ale nabízí opravdový klid, ve kterém se budete cítit naprosto skvěle, načerpáte novou energii do dalších pracovních dní, a ještě si užijete báječné chvilky s celou Vaší rodinou. Prostředí Lednice je opravdu naprosto nádherné a jsme si jisti, že si toto prostředí hned na první pohled zamilujete. Vaše děti uvidí něco opravdu krásného a uvidíte, že si přírodu jako takovou opravdu zamilují. Uvidíte spoustu nádherných přírodních úkazů, které jsou jako stvořené pro romantické procházky s drahou polovičkou nebo dokonalý rodinný den s malými dětmi.
Šťastná rodina

Užijte si dokonalou noc v našem hotelu a uvidíte, že lepší ubytování lednice a okolí jste si rozhodně nemohli přát. Nabízíme prvotřídní služby, které rozhodně jen tak někde nenajdete, výjimečnou gastronomii a celkové prostředí, které Vás okouzlí hned na první pohled a do kterého se budete jistě rádi s celou Vaší rodinou vracet při každé příležitosti.