Mini zábava pro všechny

Aktivita, která přináší dostatečný prožitek ze hry, může přinést radost celé rodině. Jednou takovou je právě minigolf, který je nenáročný, malého rozsahu, ale s velkým množstvím stanovišť, které vás pobaví.
mini golf club

Atmosféra minigolfu

Na rozdíl od toho známějšího, kterým je golf situovaný na velké ploše, je ten menší pro širokou skupinu lidí daleko lákavější a pestřejší. Zažijete při něm neopakovatelné chvíle, vyzkoušíte si vlastní koordinaci, cit pro odpal míčku a také poznáte, jak je tento sport báječný.
To, že se odehrává v menším areálu a každé stanoviště je dělené na jednoduché až po ty náročnější jamky, je znakem toho, že k němu mají lidi blíže než k tomu klasickému.

Nudu neokusíte

Minigolf můžete hrát za každého počasí, v jakémkoliv ročním období. O nudu skutečně nebude nouze, protože je to aktivita, při které se hodně nasmějete a uvolníte. V případě, že venkovní areály nebudou otevřené, máte k dispozici možnost využít vnitřní prostory, ve kterých vám bude herna minigolfu dostupná.
Přijďte i vy s vašimi přáteli nebo rodinou využít den volna naplno a odreagovat se od všeho, co vás trápí. Rozhodně přijdete na jiné myšlenky, uvidíte.
zemní golf

Black light adventure

Co to je? Je to nadčasové hřiště, ve kterém se odehrává minigolf ve vnitřním prostoru, který je ponořený do tmy. Taková místnost je osvětlená pouze UV zářivkami, které z něho dělají úplně jiný level klasické hry. Na každém stanovišti jsou po obvodě neonové barvy, které mají odrážet světlo a postarat se o netradiční, ale dostatečně zábavné prostředí. Neváhejte zamířit na jedno z nich a vzít sebou i rodinné příslušníky mladší kategorie, pro které bude taková hra nesmírným zážitkem. Každá jamka je dělaná tak, aby byla svou náročností jednoduchá i pro děti. Pokud se tedy i vy rozhodnete pro něco, co jste ještě nezkusili, budete za takovou zkušenost neuvěřitelně rádi.