Koupelna musí být praktická

Rekonstrukce

U novostavby stav řešit nemusíme, protože pokud se chystáme teprve bydlení stavět, tak si můžete vše hezky naplánovat, jak se nám líbí, kdy máme jistotu, že bude podle našeho vkusu. Když se přestěhujeme do staršího bydlení, tak koupelna může mít už něco za sebou, takže se můžeme rozhodnout pro její rekonstrukci, což je příležitost přizpůsobit si ji obrazu svému. Někdy jsme limitováni poměrně malým prostorem, ale i s ním se dá pracovat. V takovém případě můžeme použít sprchový kout.

moderní dům

Lidé však mnohdy raději dávání přednost vaně, protože do ní si můžete pohodlně lehnout a užít si chvíli klidu. Dávejte pozor na dobré rozmístění, abyste se v místnosti zbytečně nemačkali. Pokud můžete mít samostatně koupelnu a záchod, tak této možnosti využijte, protože když někdo půjde na záchod, tak obsadí celou koupelnu. Nezapomeňte ani na nějaké ty poličky a úložný prostor, aby bylo kam dát kosmetiku.

Zapojení do sítě

V koupelně máme minimálně dvě místa, kde potřebujeme napojení do vodovodní sítě a zároveň odpadu. Jedná se totiž o umyvadlo a vanu či sprchový kout. Nejprve potřebujeme přívod pitné vody, přičemž její kvalitu kontrolují vodárny, a proto si můžeme být jisti, že je pitná a nehrozí nám žádné zdravotní kompilace. Následně ji potřebujeme dostat z nemovitosti, přičemž dnes jsou kanalizace i na malých vesnicích.

instalatérské koleno

Odvod splašků se řeší za pomocí spádu, takže to není až tak komplikované. Ovšem u obou systémů je důležitá těsnost, správný výběr potrubí s armaturami a montáž těchto prvků. My si s tím nemusíme vůbec lámat hlavu, protože tohle všechno zajistí instalatér Praha Kanalizace-instalateri. Firma má zkušené zaměstnance, kteří své práci rozumí a dělají ji dobře, takže pro Vás najdou jistě ideální řešení. Nakonec otočíte kohoutkem a vše bude fungovat, takže instalatér je rozhodně důležitý člověk pro zrealizování rekonstrukce koupelny či jejich oprav.