Je libo elektronický časopis?

O zvířatech, politice, zahradničení, autech, počítačích, záhadách, nespočet známých i méně známých titulů, které si můžeme přečíst v elektronické podobě, je to praktické i ekologické z toho důvodu že časopisy po přečtení končí v lepším případě v popelnicích na tříděný odpad. Někdy nám časopisy pomůžou zkrátit čekání na autobus nebo pobyt v čekárně u zubaře, jindy nás baví a zpříjemňují den. Úžasné je když i pomáhají, příkladem může být dětský časopis Kamarádi, který má svůj obsah zaměřen na děti z jazykově smíšených rodin.
Některé e-časopisy si můžeme pořídit zdarma, jiné za nějakou částku která zpravidla bývá nižší než je tomu u téhož časopisu jen v tištěné podobě.
čtení novinek
Předplatné jako dárek
Předplatné časopisu v elektronické podobě se hodí jako skvělý dárek pro toho kdo zapomněl na narozeniny blízkého člověka, vše jde vyřídit během několika málo minut z chytrého mobilního telefonu nebo počítače. Elektronické časopisy zkrátka mají své místo a není proti tomu nic namítat. Jde si zakoupit vždy aktuální číslo nebo využít právě možnosti předplatného na několik měsíců nebo rok. Takže nezbývá nic jiného než se poohlédnout po tom co trh nabízí, skvělý přehled můžete získat například na stránkách Alza.cz kde je uveden přehled elektronických časopisů ale i novin k zakoupení. I když patříte k milovníkům klasických časopisů v tištěné podobě, třeba už jen z důvodu vůně tiskařské barvy, možná někdy objevíte časopis který se v tištěné podobě nevyrábí a pak si také zatoužíte ho pořídit.
focení novinek
Nezbývá než si vybrat z té velké spousty časopisů o přírodě, cestování, počítačích, sportu, ekonomice. Možná prostřednictvím elektronických časopisů objevíte nový koníček nebo rozšíříte své znalosti, pobavíte se, odpočinete si, nebo se něčemu novému naučíte. Časopisy jsou zkrátka fajn i když jsou elektronické.