Jak ze své zahrady udělat herní centrum?

Než jsme si pořídili děti, sloužila naše zahrádka jako jakási chlouba. Všude nasázené květiny, zelenina, upravená tráva a hlavně žádný nepořádek. S příchodem malých nezbedníků se vše mění a zahrada se stává jejich dalším teritoriem.
Rychle bude zapomenuta vaše krásná udržovaná zahrada, budete rádi, že některá z květin bude nepošlapaná a vedle ní se bude válet plastové autíčko a záhonky se zeleninou si raději bytelně oploťte! Děti jsou naše zlatíčka, ale přiznejme si, umí udělat v rekordním čase neskutečný nepořádek. Možná pokud je dostatečně zaměstnáme na daném prostoru, nebudou mít čas vymýšlet nesmysly, aneb, kdo si hraje, prostě nezlobí! Několik typů vám pomůže zvelebit zahradu a udělat s ní skvělé hrací centrum.dětské houpačky
Trampolína
Se zakoupením dětské trampolíny rozhodně neprohloupíte! Je to věc, která děti jednoznačně baví a bavit je bude i několik let. Vyřádí se na ní s přáteli, samy a nakonec i s vámi. Samozřejmě prostor je bezpečný a ohraničený sítí, aby dítě nemohlo vypadnout.
Pískoviště
Zvláště malé děti milují písek a hrát si na něm jsou schopny dlouhé hodiny. Od klasického stavění báboviček, se kreativně dostanou i k vaření oběda. Pískoviště se dá buď zakoupit či vykopat a doladit.
Skluzavka
Nejen skluzavka, ale celé malé dětské hřiště můžete přesunout přímo na vaši zahradu. Děti milují prolézačky i houpačku. Není problém zakoupit hotové malé hřiště z plastové či dřevěné konstrukce. Nakonec je možné si ho nechat i na míru vyrobit.
Nářadí
Tato zábava je vhodná hlavně pro naše nejmenší, kteří se cítí důležitě, když nám mohou pomoci. Když budete sekat trávu na zahradě, pořiďte i dětskou imitaci sekačky a další napodobeniny nástrojů potřebných na údržbu zahrady.hračky na pískovišti
Bazén
V létě osvěží a děti se v něm vyřádí. Ze začátku bude stačit malý nafukovací a časem si třeba necháte bazén vykopat nebo zakoupíte větší. Je s tím sice práce, ale stojí to za to. Nemusíte nikam chodit ve velkém teple a i vy se v klidu naložíte do osvěžující lázně.