I prostata si zaslouží vaši péči.

Prostata neboli žláza předstojná je mužská žláza velikosti vlašského ořechu. Její funkce je nepostradatelná. Všichni muži o ní vědí, ale většina z nich o ní nemluví. A to dokonce ani ve chvíli, kdy začnou pociťovat nějaký diskomfort. Časté noční močení a s tím spojená nevyspalost, pocit nedokonale vyprázdněného močového měchýře, slabší proud moči. To vše může způsobit zbytnělá prostata. Nejen, že je to nepříjemné pro muže samotného, ale může to nepříznivě ovlivnit i všechny v jeho okolí. I v dnešní době jsou muži stále vychovávání tak, že chlapi nebrečí, chlapi nemůžou projevovat emoce a nemají nárok na to, přiznávat si nějaké problémy. To často vede k podceňování zdravotních problémů. Jejich ignorování však může mít někdy až fatální následky. Proto pokud se u vás vyskytne nějaký příznak zvětšené prostaty, odhoďte stud a vyhledejte lékaře a nechte si provést prevenci prostaty.

Muž

Zanedbávat bychom ovšem neměli ani prevenci. Jako u všech nemocí i tady je jasné, že se vyplatí dodržovat zásady zdravého životního stylu. Naše strava by měla obsahovat spoustu čerstvého ovoce a zeleniny, vlákninu a omega 3 matné kyseliny. Vyhýbat bychom se měli nadměrné konzumaci masa, alkoholu a tabákových výrobků.

Zamilovaný pár

Ale jde udělat i něco navíc?

Ano jde. V dnešní uspěchané době stále více lidí sahá po doplňcích stravy. A nemusíme hned myslet na tabletky různých barev, plné chemických koktejlů. Většina firem se dnes už ubírá směrem, kdy čerpá inspiraci v přírodě. Už naše babičky se přeci spoléhaly na účinky bylinek. A pomocí bylinek a rostlinných extraktů lze snadno podpořit i funkci prostaty a sexuální vitalitu. Veganské kapsle ProstatMax vás podpoří a povzbudí.

I přesto, že jsou dnes na trhu doplňky, které se snadno užívají a budeme se po nich cítit dobře jak po fyzické tak psychické stránce, neměli bychom stále zapomínat na vyvážený a pestrý jídelníček.