Co s sebou na letní festival

Chystáte se letos někam na festival? Správná volba! Hudební festivaly odehrávající se pod širým nebem jsou velmi oblíbenou letní aktivitou, kterou vyhledávají převážně mladí lidé. V Čechách naleznete mnoho takových událostí, ať už vás baví jakýkoli hudební styl, filmy, divadlo nebo pouliční umění.

pouťové atrakce

Tyto kulturní akce jsou typické především tím, že se odehrávají na veřejném prostranství, většinou na odlehlých místech jako jsou velké louky nebo letiště. Přestože jsou v dnešní době areály vybaveny všemi potřebnými částmi jako je občerstvení všeho druhu, zdravotnický koutek, zábavné aktivity, potraviny a drogerie, nejedná se o luxusní hotely s polopenzí. Proto rozhodně nepodceňujte vybavení!

Co si rozhodně nezapomenout vzít s sebou na festival?

·         Stanové kolíky a kladívko na jejich zatlučení do země.

·         Polštářek na spaní, země je tvrdá a karimatka vás nespasí.

·         Ústní vodu. Až neuvidíte v noci na kartáček, bude se hodit alespoň nějaká ústní hygiena.

·         Špunty do uší. Nejen na celodenní program, který může být mnohdy velmi hlučný, ale i na noc, abyste se za zvuků sousedů v kempu a jejich radovánek také vyspali.

·         Toaletní papír. Tento bod nepotřebuje komentář.

·         Vlhčené ubrousky. V místě, kde nemusí být přímo dostupná tekoucí voda, nebo kvůli ní musíte ujít lán cesty, jsou k nezaplacení.

·         Holinky a pláštěnka. Počasí je nevyzpytatelné. Když se objeví bouřka a povrch areálu se změní v blátivé pole, budete za toto vybavení jistě velmi rádi.
živý koncert

·         Batůžek. Prakticky a vejde se do něj vše, co budete po celý den potřebovat.

·         Léky. Na bolest hlavy, na žaludeční potíže. Náplasti. Cokoli, co by se mohlo hodit při drobném zranění nebo co použijete, než vyhledáte lékařskou pomoc v blízkém okolí.

·         Oblečení do horka i do zimy.

·         Powerbanka. Nemusí být možnost, jak si nabít telefon nebo foťák. Nechcete jistě přijít o možnost zaznamenat důležité okamžiky.

·         Dobrá parta.

·         Dobrá nálada.