Autopůjčovna s velkým výběrem aut

Automobil je univerzální věc, kterou využívá každý z nás. Díky automobilu si urychlíme cestu a také nám ušetří mnoho práce. Jestliže využíváte každý den svůj vůz a nečekaně se Vám rozbije, tak není lepší možnost, než sáhnout po okamžité náhradě. Autopůjčovna Praha, Vám nabídne velký výběr vozů a bude jen na Vás, jaký vůz si od této spolehlivé společnosti půjčíte.

autopůjčovna Praha

Tato autopůjčovna je známá v celé Praze a díky nízkým cenám a perfektnímu servisu se k nim zákazníci neustále vracejí. Zákazník je u nich vždy na prvním místě a snaží se mu vždy vyhovět. NA trhu už funguje tato firma 22 let a za tu dobu nasbírali cenné zkušenosti. Automobil si zde můžete vypůjčit na krátkodobí i dlouhodobí pronájem a mimo osobní automobily si u nich můžete zapůjčit i minibusy. Samozřejmostí je, že všechny automobily půjčují s plnou nádrží, abyste nemuseli ihned po pronájmu zajíždět na benzinku. S plnou nádrží se však i vracejí.

autopůjčovna Praha

NA internetových stránkách se můžete podívat na všechny vozy, které půjčovna nabízí a také na minibusy. Veškeré automobily jsou zkontrolovány před půjčením a neměla by nastat žádná porucha. Žádné vozidlo navíc není polepeno reklamami a je zabezpečeno imobilizérem a zámkem řadicí páky. Samozřejmostí je dálkové zamykání v případě vyjížďky na hory si můžete zdarma zapůjčit sněžné řetězy. Mimo to je v ceně dálniční známka pro Českou republiku a také zapůjčení podsedáku, či dětské sedačky pro děti. Všechny automobily mají také zákonné a havarijní pojištění. Veškeré ceny jsou rozepsány u každého automobilu zvlášť a to včetně dlouhého, či krátkého pronájmu. Také zda najdete vybavení automobilu a fotografie daného vozu.

Pokud tedy máte problémy se svým vozem a sháníte náhradu, tak se nebojte obrátit na tuto skvělou firmu. Nejen, že Vám zapůjčí automobil na počkání, ale také nezaplatíte tolik, jako v ostatních půjčovnách.